Obozy Zimowe na Ferie 2018
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci

Obóz narciarski na Chopoku - Bardzo bogaty program! Skipass w cenie!

Miejsce: Liptowski Mikulasz -> Chopok
Zakwaterowanie: Szczegółowy opis w ofercie
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
Dojazd: Autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym
Profil: obozy narciarskie, zimowiska zagraniczne
Wiek uczestników: od 11 do 19 lat
Symbol oferty: Z-19917

Terminy i ceny

Trwa aktualizacja oferty, proszę spróbować za kilka minut lub proszę dzwonić tel. 22 785 01 01.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie narciarskie, opiekę kadry pedagogicznej, ubezpieczenie NNW i KL, karnety, realizację programu.
Cena nie zawiera:
Świadczeń nie wymienionych w ofercie oraz dopłat transportowych

Obóz na Słowacji w okolicach Liptowskiego Mikulasza organizowany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Przeżyjcie wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc na północnych i południowych stokach Chopoka, na doskonale przygotowanych tatrzańskich nartostradach. Bardzo bogaty program!!! Skipass w cenie!!!

Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych Słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niżnych. Największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych na Słowacji – Jasna, zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania narciarstwa. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane, różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii, a także gry, zabawy i wycieczki piesze.

PROGRAM:

 • Narty – 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów.
 • Wycieczka do Aquaparku Tatralandia http://www.tatralandia.sk/ lub do Aquaparku Gino Paradise
 • Wycieczka do jaskini Wolności http://www.ssj.sk/pl/jaskyna/4-demianowska-jaskinia-wolnosci
 • Wyjścia do jaskini solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi.
 • Wyjazd na dyskotekę Happy End MUSIC CLUB na stoku http://www.jasna.sk/pl/atrakcje/apres-ski-program/music-club-happy-end/ – tylko i wyłącznie dla uczestników, którzy będą mieli ukończone 15 lat. Wymagana pisemna zgoda rodziców.
 • Wycieczka do Liptowskiego Mikulasza – gra miejska.
 • Zawody i certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe.
 • Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

Uwaga: wyjście na dyskotekę, jaskini solnej, sauny realizowane przy minimum 15 chętnych osobach.

TERENY DO JAZDY:
Największy w tej części Europy ośrodek narciarski – Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras – 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku; 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę; duży snowpark dla narciarzy i snowboardzistów. http://www.jasna.sk/pl/

ZAKWATEROWANIE:

 • NOWOŚĆ!!! Relax Hotel*** FIM Teraz w czasie zimowiska będziesz mógł zakosztować odrobiny lusksusu! W sezonie 2018 proponujemy zakwaterowanie w trzygwiazdkowym Relax Hotel*** FIM. Hotel ten należy do najchętniej wybieranych przez fanów białego szaleństwa na Chopoku. Usytuowany w samym sercu Doliny Demianowskiej - jednej z najpiękniejszych dolin Niżnych Tatr, nieopodal demianowskich jaskiń kresowych i dosłownie rzut kamieniem od centrum sportów zimowych Jasna Chopok. Przestronne, niezwykle wygodnie urządzone 2 i 3 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W hotelu znajduje się restauracja z kominkiem. Do dyspozycji gości pozostaje basen, jacuzzi, sauna fińska oraz sauna parowa.
 • Pensjonat Horec leży na południu gminy Liptovsky Jan, przy jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4, 5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Niewielka część łóżek tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. W pensjonacie znajduje się restauracja z kominkiem, a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego i stanowiska komputerowe, konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26o – możliwość kąpieli dla chętnych. Zakwaterowanie w terminie: I, II, III.
 • Pensjonat Jurika w miejscowości Bobrovec, położony około 6 km od Liptowskiego Mikulasza. Niedawno odremontowany, stylowy pensjonat, który zaskoczy Cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także miłą i rodzinną atmosferą. Ładnie umeblowane pokoje 2, 3, 4, 5, 6 osobowe z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną. Część łóżek tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. Sala z bilardem, piłkarzykami i konsolami do gier. Pensjonat posiada własną restaurację z kominkiem (stołówkę). W ośrodku bezprzewodowy dostęp do Internetu! Zakwaterowanie w terminie: I, II, III, V, VI i VII.
 • Pensjonat Galanto leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Dobrze urządzone 2-5 osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek w pokojach tzw. podwójnych, wysuwanych z głównego łóżka. W pensjonacie znajduje się stołówka, która serwuje smaczne posiłki. Na terenie pensjonatu bilard i stół do tenisa stołowego. Pensjonat z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Zakwaterowanie w terminie: IV.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE IMPREZY:

 • Zakwaterowanie: 2-6 osobowe pokoje z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną. W zależności od terminu obozu zakwaterowanie w Pensjonacie Horec, Jurika lub Galanto.
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (kanapka lub słodka bułka, owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadem, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.
 • Szkolenie: do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkujący, średnio zaawansowany, do zaawansowanego).
 • Kadra: kierownik zimowiska, instruktorzy narciarstwa, 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.
 • Ubezpieczenie: od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 10 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL – 10 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC – 50 tys. złotych). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną.
 • Serwis: serwis podstawowy (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.
 • Karnety: cena zawiera karnet na 6 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Jasna Tatry Niskie w czasie trwania zimowiska. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodka i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.
 • Program: 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób, wycieczki do Aquaparku oraz Jaskini Wolności, Happy End MUSIC CLUB, jaskini solnej, korzystanie z sauny, jacuzzi. Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
 • Transport: przejazd autokarem klasy LUX w obie strony w cenie imprezy z Łodzi, Katowic, Krakowa. Za dodatkową opłatą z Warszawy (120 zł), z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kielc (140 zł), z Wrocławia, Opola (90 zł), z Gdańska, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Rzeszowa, Gorzowa Wielkopolskiego (170 zł). W cenie dojazd na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska, obejmuje również wszystkie wycieczki. Transport z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Rzeszowa, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wlkp. i Kielc może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP, busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Rzeszowa, Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Olsztyna, Poznania, Torunia, Bydgoszczy, Lublina oraz Gorzowa Wielkopolskiego mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska. Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.

DODATKOWE INFORMACJE:

 • Bezpieczeństwo: w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach. Ponadto na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach.
 • Sprzęt: możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: 68 euro na 6 dni. Koszt wypożyczenia samych nart lub butów – 38 euro na 6 dni, koszt wypożyczenia tylko kijków – 15 euro na 6 dni. Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku. Koszt wypożyczenia kasku – 15 euro na 6 dni.
 • Uwagi: program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każda osoba do 18 roku życia musi posiadać ważny paszport lub dowód tymczasowy, powyżej 18 roku życia paszport lub dowód osobisty.

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych - - 170.00
Bydgoszcz transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych - - 140.00
Gdańsk - - 170.00
Gorzów Wielkopolski transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych - - 170.00
Katowice - - 0.00
Kielce transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych - - 140.00
Kraków - - 0.00
Lublin transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych - - 140.00
Łódź - - 0.00
Olsztyn transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych - - 170.00
Opole - - 90.00
Poznań - - 140.00
Rzeszów transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych - - 170.00
Szczecin transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych - - 170.00
Toruń transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych - - 140.00
Warszawa - - 120.00
Wrocław - - 90.00