Obozy Zimowe na Ferie 2018
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci
narty  snowboard  taniec  turystyka piesza  gitara

Rozpoczynamy naukę jazdy na nartach

Chcemy nauczyć się jeździć na nartach. Wypytaliśmy o stoki, na których znajdują się trasy dla początkujących narciarzy, określając wyraźnie osobom udzielającym informacji, że będziemy mieli narty na nogach po raz pierwszy w życiu. Miejscem idealnym jest stok o takim nachyleniu, które pozwoli nam zjeżdżać bez obawy o nadmierną prędkość, najlepiej z dużym wybiegiem lub nawet łagodnym przeciwstokiem umożliwiającym zatrzymanie

..::czytaj więcej::..

Informacja dla rodziców i opiekunów wysyłających dzieci na letni wypoczynek Ministerstwa Edukacji Na

W trosce o bezpieczeństwo swoich dzieci rodzice, którzy wysyłają je na letnie kolonie czy obóz powinni pamiętać o kilku sprawach.

..::czytaj więcej::..

Bezpieczna podróż dzieci autokarem na ferie zimowe

„Przewóz osób może odbywać się tylko pojazdem do tego przeznaczonym lub przystosowanym, a liczba przewożonych osób nie może przekraczać liczby miejsc określonych w dowodzie rejestracyjnym” – ten przepis prawa o ruchu drogowym powinien stać się dla organizatora podstawową zasadą. Najczęściej wybieranym środkiem transportu dzieci i młodzieży na zimowiska jest autokar. Współpraca z firmą przewozową posiadającą odpowiednie zezwolenia, sprawdzone i nowoczesne pojazdy i doświadczonych pracowników to sposób na uniknięcie wielu zagrożeń drogowych.

..::czytaj więcej::..