Obozy Zimowe na Ferie 2018
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci
narty  snowboard  taniec  turystyka piesza  gitara

Narciarsko - Snowboardowy Czad na Podhalu

Miejsce: Tatry i Podhale -> Bukowina Tatrzańska
Zakwaterowanie: Pensjonat Stasinda
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie
Dojazd: Autokarem
Profil: Obozy narciarskie, krajowe, obozy zimowe, zimowiska dla dzieci, snowboardowe
Wiek uczestników: od 8 do 17 lat
Symbol oferty: Z-19976

Terminy i ceny

1390.00 PLNrezerwuj 27.01.2018 - 03.02.2018
ostatnie miejsca
1390.00 PLNrezerwuj 03.02.2018 - 10.02.2018
ostatnie miejsca
1390.00 PLNrezerwuj 17.02.2018 - 24.02.2018
ostatnie miejsca

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Realizację programu, zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie, opiekę kadry, opiekę medyczną, jeden wstęp na basen.
Cena nie zawiera:
Dopłaty transportowej, wypożyczenia sprzętu, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Jeżeli połknęliście już zimowego bakcyla szaleństwa na deskach i prócz kolejnych szlifów narciarsko-snowboardowego dekalogu interesuje Was czaderska zabawa, wypróbujemy z Wami szalone elementy freestyl’u i fun’u! Jednak i Wy drogie „nówki” sportów zimowych nie musicie się martwić! Bakcyli do połknięcia  jest u nas dostatek! Wystarczy choć trochę lubić zimę, śnieg i mieć ochotę na spróbowanie białego szaleństwa, a my już sprawimy, że „biały” to będzie light motive każdej kolejnej zimy! A więc śmiało po białym!

Bukowina Tatrzańska to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy marzą o zimowym wypoczynku w atmosferze górskiego miasteczka z mnóstwem kameralnych knajpek, regionalnych restauracji, tras spacerowych, świetnymi stokami, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dla tych z Państwa, którzy zapragną kolorowych świateł dyskotek i wesołego tłumu oddalone o kilka kilometrów Zakopane. Bukowina to raj dla narciarzy i snowboardzistów. Trasy narciarskie są różnorodne, a ich stopień trudności odpowiada zarówno starym wyjadaczom, jak i tym, którzy mają mniejsze umiejętności. Położenie Bukowiny 1000 m n.p.m to niezaprzeczalny atut: w sytuacji załamania pogody, na tej wysokości jej skutki są zdecydowanie mniejsze niż gdzie indziej. Daje to niewątpliwy komfort wypoczynku oraz co bardzo ważne, stabilne warunki na stokach. O ogromnej popularności bukowiańskich basenów termalnych nikogo nie trzeba przekonywać! To doskonała zabawa dla dużych i małych oraz relaks dla każdego! I jak tu nie kochać Bukowiny?

GÓRSKI OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ Z BASENEM, SAUNĄ I JACUZZI
Najwspanialsze miejsce na zimowy wypoczynek! Ośrodek to kompleks 2 budynków: nowo wyremontowanej Stasindy oraz funkcjonującej od ubiegłego sezonu Grand Stasindy. Obecnie oba budynki prezentują wysoki standard zakwaterowania i obsługi. W obu budynkach znajdują się: stołówka, sale gier i zabaw dla dzieci. Poza tym wygodne, świetnie wyposażone pokoje, domowe posiłki, ciepło z kominka, sale dyskotekowe, kominkowe, miła obsługa i dużo śniegu za oknem. Basen, sauna i jacuzzi znajdują się w budynku Stasindy. Któż nie chciałby choć kilku dni spędzić w komfortowym pensjonacie, w cudownej okolicy? My od lat czujemy się tutaj jak w domu i zapewniamy, że atmosfera tego miejsca udziela się wszystkim :-). Ośrodek położony jest w przepięknej, niepowtarzalnej scenerii Tatrzańskiego Parku Narodowego z widokiem na Giewont. To tutaj, jak nigdzie indziej prowadzi się rozmowy do białego rana, to tutaj herbata z miodem smakuje doskonale, a przy wesoło trzaskającym ogniu w kominku każdy wieczór upływa w mig, to tutaj popołudniami rozkoszujemy się bąbelkami jacuzzi i wzmacniamy mięśnie na basenie! Pokochacie to miejsce za jego urok, widok za oknem oraz za podhalańską ciepłą i przyjazną atmosferę. UWAGA! Uczestnicy Obozu narciarsko-snowboardowy czad zakwaterowani są wyłącznie w budynku Stasindy.

W OŚRODKACH DYSPONUJEMY:
pokojami 2 - 6 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym (wc, prysznic, umywalka) i TV, świetlicą, stylową jadalnią z domową kuchnią, restauracją, salami gier i zabaw: piłkarzyki, automaty, cymbergaj, stołem do bilarda, stołem do ping - ponga, salą konferencyjną, salami kominkowymi, mini barem, ogrodzonym parkingiem, ogrzewaną narciarnią, drewnianym domkiem z grillem i miejscem na ognisko, ekspresami - kawa i herbata gratis - 24 h. basenem, sauną i jacuzzi w budynku Stasindy.
Wszystko ładne, nowe i zakopiańskie :-)

PROGRAM
NARTY* LUB SNOWBOARD*
*: codzienne, a czasami nocne szaleństwa na tatrzańskich stokach. Szkolenia z instruktorami odbywają się w grupach do 15 osób. Uczestnicy podzieleni są ze względu na stopień zaawansowania w jeździe. W obozie mogą wziąć udział zarówno początkujący, średniozaawansowani, jak i świetnie dający sobie radę z deskami.
* jazdy na nartach może próbować już 8-latek
**szaleństw na snowboardzie może próbować dziecko, które skończyło lat 10

JAZDA NOCNA (tylko na bardzo dobrze jeżdżących, początkujący zostają w ośrodku pod opieką instruktora i biorą udział w zajęciach na miejscu): czyli to, co tygrysy lubią najbardziej. To czas na prawdziwie narciarsko - snowboardowe szaleństwo! Nikt nie będzie stawiał Was na baczność, pełen luz, oczywiście w granicach rozsądku.
PROGRAM APRES SKI: niestety na nartach nie da się jeździć całą dobę i kiedyś trzeba zejść ze stoku. Wiemy, że każdy z Was ma inne zainteresowania, wiemy też jak w każdym z Was rozbudzić ciekawość świata i jak zarazić nowymi pasjami. Dlatego będziemy wybierać wśród wielu fascynujących zabaw:

 • ognisko z kiełbaskami, oscypkowymi przysmakami i góralską muzyką
 • dyskoteka - nie przy muzyce góralskiej chyba, że bardzo będziecie chcieli,
 • turnieje gier zespołowych – ping-pong, cymbergaj, piłkarzyki stołowe, cornholle, konkursy warcabowe, układania puzzli…,
 • turniej gier planszowych – a więc burza mózgów, żarliwe starcia i smak zwycięstwa,
 • mafia – czyli towarzyska rozgrywka pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością,
 • karaoke - konieczna jest odważna prezentacja skali głosu i umówmy się, że faktyczne umiejętności nie mają tu żadnego znaczenia :-),
 • spacer z pochodniami - spacer tajemniczymi dróżkami Bukowiny, podczas którego zapomnicie o gwarze stoków i szaleństwie dnia codziennego tylko doda uroku dniom spędzonym razem z nami.
 • gry i zabawy integracyjne - okazja do rywalizacji i integracji, zadania, od których bolą ręce i gotuje się głowa, jednym słowem odlotowa zabawa sunsportowa,
 • basen w ośrodku – okazja do rozruszania obolałych po stokowych szaleństwach mięśni, wodnych zabaw, podwodnych zdjęć, relaksu, relaksu, relaksu…

W ostatnim dniu obozu odbędą się zawody narciarsko – snowboardowe. Już bez szkolenia ale z ostrym dopingiem! Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe, a pierwsza trójka dyplomy i nagrody.

Liczba godzin szkolenia: pierwsze dwa dni to ok. 3 godziny szkolenia przed obiadem i 1,5 godziny po obiedzie, dzień czwarty ok. 3 godziny przed obiadem, po obiedzie basen, dzień piąty ok. 3 godziny przed obiadem i 1,5 godziny po obiedzie oraz jazda nocna ok. 2 godzin, dzień 6 to 1,5 godziny jazdy na stokiem pod okiem instruktora, zawody i po obiedzie ok. 1,5 godziny szkolenia dla chętnych). Rozkład zajęć w poszczególnych dniach może ulec zmianie.

Stopnie zaawansowanie w jeździe, na podstawie których tworzymy grupy zajęciowe:

 • Poziom „0” – osoba, która nigdy nie jeździła na nartach/snowboardzie.
 • Poziom „1” – osoba, która potrafi zjeżdżać po „oślej łączce”, zmieniać kierunek jazdy i zatrzymać się, choć jeszcze nie opanowała tych umiejętności w stopniu dobrym, nie korzysta z wyciągów lub korzysta, ale z trudnościami.
 • Poziom „2” – osoba, która zjeżdża z mało nachylonych stoków, umie zmieniać kierunek jazdy i swobodnie korzystać z wyciągu orczykowego i krzesełkowego.
 • Poziom „3” – osoba pewnie poruszająca się po niebieskich i czerwonych trasach oraz swobodnie korzystająca z wyciągów, doskonaląca równoległe prowadzenie nart oraz podejmująca próby jazdy na czarnych trasach.
 • Poziom „4” – osoba pewnie poruszająca się po wszystkich przygotowanych do jazdy stokach, w dobrym stylu i dobrą techniką jazdy.

Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych. W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

W CENIE IMPREZY:
PROGRAM: zgodny z opisem powyżej.
ZAKWATEROWANIE: Komfortowy pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej – pokoje 4-7 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, TV oraz z basenem, sauną i jacuzzi!
WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Śniadania i kolacje w formie szwedzkiego stołu. Herbata gratis - ekspresy dostępne całą dobę. W dniu rozpoczęcia imprezy pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja, w ostatnim śniadanie.
SZKOLENIE: codziennie z instruktorami narciarstwa i snowboardu z wyjątkiem dnia zawodów.
KADRA: wychowawcy, instruktorzy narciarstwa i snowboardu.
OPIEKA MEDYCZNA: lekarz obozowy lub pielęgniarka lub ratownik medyczny lub umowa z najbliższym ośrodkiem zdrowia.
JEDEN WSTĘP NA BASEN: jeden wstęp na basen pod opieką wychowawcy oraz ratownika.
UBEZPIECZENIE: NNW na sumę 5 tys. zł w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA, ul. Chmielna 85/87, 00-805 Warszawa
Ogólne warunki ubezpieczenia dostępne są na WWW.warta.pl.
(http://www.warta.pl/ubezpieczenia/podroz/nnw-warta-pomoc-w-wypadku)

CENA NIE OBEJMUJE:
DOPŁATY TRANSPORTOWEJ

Karnetów: cena karnetu TATRYSKI - KOTELNICA, JURGÓW, KOZINIEC-CZARNA GÓRA, LITWINKA-GRAPA (6 dni) (jazda nocna – Kotelnica) rok 2017*:

 • dzieci do 9 r.ż. 335 zł + 10 zł kaucja
 • dzieci i młodzież 10-15 lat 365 zł +10 zł kaucja
 • osoby powyżej 16 r.ż. 425 zł + 10 zł kaucja

*w przypadku istotnych zmian cen karnetów w roku 2018 będziemy Państwa informować na stronie

Sprzętu: nie masz własnego? Wypożycz od nas. Dobry sprzęt w super cenie. Komplet narciarski już od 150 zł. Ze względu na bezpieczeństwo i obowiązujące przepisy wszystkie dzieci i młodzież do 16 roku życia obowiązkowo jeżdżą w kaskach.
Ubezpieczenia od kosztówrezygnacji: zalecamy zawarcie umowy ubezpieczenia w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.

SUNSPORTOWY ROZKŁAD JAZDY
Uczestnik imprezy powinien posiadać bagaż składający się z:
1 DUŻEJ TORBY (prosimy nie zabierać walizek), której waga nie może przekraczać 20 kg,
BAGAŻU PODRĘCZNEGO (plecak lub mała torba) o wadze do 5 kg.
NARTY lub SNOWBOARD, buty, kask – w pokrowcach z opisem.

Organizator ma prawo odmowy przyjęcia bagażu dodatkowego w przypadku braku miejsca w lukach bagażowych!!!!

Od wielu lat, w sezonie zimowym współpracujemy ze sprawdzoną, wiarygodną firmą transportową „Transport osobowy Majer – Wojciech Majerczyk” www.majerbus.pl. Firma dysponuje nowoczesną flotą autokarów i busów, zatrudnia kierowców legitymujących się niezbędnymi kwalifikacjami i przede wszystkim świetnie znającymi specyfikę i trudności zimowego transportu górskiego.

TRANSPORT WŁASNY
Wszystkim osobom wybierającym się na nasze imprezy własnym transportem sugerujemy wykupienie w naszym biurze „transferów – dojazdów na stoki”. Zapewni to Państwu możliwość dojazdów na wszystkie wyciągi autokarem (tym bardziej, że w przypadku wyjazdów rodzinnych zdarza się często, że każdy członek rodziny wybiera się ze swoją grupą na inny stok). Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie wykupią „transferów” będą zmuszone dojeżdżać do stoków transportem własnym. Uprzedzamy, że na miejscu w Bukowinie Tatrzańskiej wykupienie transferów może okazać się już niemożliwe z powodu braku miejsc w autokarze/busie. Koszt transferów od osoby wynosi 130 zł.

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU NARCIARSKO - SNOWBOARDOWEGO
Jeśli nie posiadasz własnego sprzętu, a nie chcesz kupować, bo nie wiesz czy Ci się spodoba, możesz skorzystać z naszej wypożyczalni. Tu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do super zabawy na śniegu: narty carvingowe, snowboardy, buty, kije, kaski. Dbamy także o maluchy (5,6 letnie)! Mamy dla niech specjalne kompleciki narciarskie: butki, nartki, kije i kaski. Mało tego: Ty tylko zamawiasz, a my zajmujemy się już resztą: dowozimy na miejsce imprezy, nasi instruktorzy indywidualnie dobierają i ustawiają sprzęt dla Ciebie. Komfortowa sprawa.

WAŻNE: Każdy, kto chce, aby sprzęt czekał na niego w Bukowinie musi zgłosić chęć wypożyczenia już w momencie zapisu! Trzeba będzie podać wzrost oraz długość stopy w centymetrach.

Nazwa sprzętu

Cena wypożyczenia

za tydzień

Narty carvingowe

120 zł

Narty carvingowe – komplet (narty+buty+kije)

150 zł

Narty carvingowe – komplet plus (narty+buty+kije+kask)

170 zł

Snowboard

120 zł

Snowboard – komplet (deska+buty)

150 zł

Snowboard – komplet plus (deska+buty+kask)

170 zł

Buty narciarskie

50 zł

Buty snowboardowe

50 zł

Kije

20 zł

Kask*

35 zł

*wszystkich wypożyczających kaski zobowiązujemy do zabrania cieniutkich, bawełnianych czapek pod kask.

Uwaga: Każdy uczestnik, który przyjeżdża z własnym sprzętem musi mieć narty/snowboard przygotowane/y do jazdy. Sprzęt wypożyczany przez organizatora jest sprawny. Każdemu uczestnikowi instruktorzy ustawiają sprzęt.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd własny - - 0.00
Kalisz Turnus 5 i 6 - - 250.00
Katowice Turnus 3 i 4 - - 200.00
Kraków Turnus 5 i 6 - - 200.00
Lublin Turnus 3 i 4 - - 250.00
Łódź - - 250.00
Poznań Turnus 5 i 6 - - 250.00
Warszawa Turnus 1 i 2 - - 250.00
Wrocław Turnus 1 i 2 - - 250.00