Ferie Zimowe 2022
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Młodzieżowy obóz snowboardowy na Chopoku - Skipass w cenie!

Miejsce: Liptowski Mikulasz -> Chopok
Zakwaterowanie: Pensjonaty Horec i Jurika
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
Dojazd: Za dopłatą
Profil: obozy
Wiek uczestników: od 11 do 19 lat
Symbol oferty: Z-25636

Terminy i ceny

Aktualnie brak wolnych terminów do tej oferty.

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie, szkolenie, opieka kadry, serwis, karnety, realizację programu, ubezpieczenia, opłatę za wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
Cena nie zawiera:
Dopłaty transportowej, kosztów wypożyczenia sprzętu.

Młodzieżowy obóz snowboardowy na Słowacji w okolicach Liptowskiego Mikulasza organizowany jest dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Tutaj przeżyjcie wspaniałą zimową przygodę jeżdżąc na północnych i południowych stokach Chopoka, na doskonale przygotowanych tatrzańskich nartostradach. Zapewniamy bardzo bogaty program oraz skipassy w cenie.

Po raz kolejny proponujemy Wam młodzieżowy obóz snowboardowyna Chopoku. Liptowski Mikulasz to jedna z najbardziej znanych słowackich miejscowości, położona w pobliżu głównego grzbietu górskiego Tatr Niżnych. Największy w tej części Europy ośrodek sportów zimowych na Słowacji – Jasna zapewnia najlepsze naturalne warunki do uprawiania sportów zimowych. Przepiękne krajobrazy, znakomicie przygotowane różnorodne trasy i wyciągi dostosowane do potrzeb każdego uczestnika. Oprócz spędzania czasu na stoku, w programie obozu wizyta w największym całorocznym parku wodnym w centralnej Europie – Tatralandii, wizyta w Jaskini Wolności, a także gry, zabawy i wycieczki piesze.

Pensjonaty:

 • Horec pensjonat o wysokim standardzie, leży na południu gminy Liptovsky Jan, w jednej z najpiękniejszych dolin Liptova – Janskej dolinie. Przestronne, niezwykle przytulnie urządzone 2, 3, 4, 5-osobowe pokoje, wyposażone są w wc, prysznic, TV satelitarną. Część łóżek wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). W pensjonacie znajduje się elegancko urządzona restauracja, jacuzzi, sauna a do dyspozycji uczestników jest bilard, stół do tenisa stołowego, stanowiska komputerowe i konsole do gier. Na terenie pensjonatu dostęp do bezprzewodowego Internetu. Przy pensjonacie (na zewnątrz) znajdują się dwa źródełka termalne o temperaturze około 26 stopni – możliwość kąpieli dla chętnych.
 • Jurika pensjonat w miejscowości Bobrovec, położony około 6 km od Liptowskiego Mikulasza. Stylowy pensjonat, który zaskoczy Cię nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale także miłą i rodzinną atmosferą. Ładnie umeblowane pokoje 2, 3, 4, 5, 6-osobowe z telewizorami, z wc i natryskiem lub wanną (trzy pokoje z łazienką na korytarzu, dwa w układzie studio z dodatkowym salonem do dyspozycji uczestników). Część łóżek wysuwanych z głównego łóżka oraz łóżek dwuosobowych (dwa materace, dwa komplety pościeli). Sala z bilardem, piłkarzykami i konsolami do gier. Pensjonat posiada własną restaurację z kominkiem (stołówkę) oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

ZAJĘCIA
TERENY DO JAZDY:

Największy w tej części Europy ośrodek narciarski – Jasna Tatry Niżne: Chopok (2024 m n.p.m.), 49 km tras – 11 km czarnych nartostrad dla zaawansowanych, niemal 26 km dla średnio zaawansowanych i 12 km łatwych, niebieskich tras; 30 km nartostrad naśnieżanych 5 miesięcy w roku; 30 wyciągów i kolejek linowych (w tym 5 gondolowych), które są w stanie przetransportować prawie 35 000 osób na godzinę.

PROGRAM:

 • Snowboard – 6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania. Wszystkie zajęcia odbywają się pod stałą opieką instruktorów
 • Wycieczka do Aquaparku Tatralandia http://www.tatralandia.sk/ lub do aquaparku Besenova
 • Wycieczka do jaskini Wolności
 • Wyjście do groty solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi.
 • Wycieczka do Liptowskiego Mikulasza.
 • Certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w
 • jeździe.
 • Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.
 • Uwaga: wyjście do groty solnej, jacuzzi, sauny realizowane przy minimum 15 chętnych osobach

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE IMPREZY:

 • Zakwaterowanie: 2-6 osobowe pokoje z telewizorami, wc i natryskiem lub wanną (zgodnie z opisem przy pensjonatach). W zależności od terminu obozu zakwaterowanie w Pensjonacie Horec, Jurika lub Galanto.
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie: śniadanie (szwedzki stół – duży wybór jedzenia), prowiant na stok (każdy uczestnik robi sobie kanapkę z produktów dostępnych na śniadaniu + owoc lub batonik, sok w kartoniku), dwudaniowa obiadokolacja z napojami. Kuchnia regionalna, europejska. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją, a kończą śniadaniem + prowiant na drogę powrotną.
 • Szkolenie: do 6 godzin dziennie pod okiem instruktorów, forma szkolenia dostosowana do poziomu zaawansowania grupy (od poziomu podstawowego – początkującego, przez średnio zaawansowany, do zaawansowanego). O przydziale do grupy ostatecznie decyduje sprawdzian umiejętności przeprowadzany pierwszego dnia na stoku.
 • Kadra: kierownik zimowiska, instruktorzy narciarstwa oraz snowboardu, 10-15 osób na instruktora. Instruktorzy posiadają także uprawnienia wychowawców kolonijnych.
 • Ubezpieczenie: od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW – 20 tys. złotych), Koszty Leczenia za granicą (KL – 25 tys. euro), Odpowiedzialność Cywilna (OC – 50 tys. złotych). Wszyscy uczestnicy zimowiska objęci są ubezpieczeniem pokrywającym koszty pomocy przez Górskie Pogotowie Ratunkowe oraz pomoc szpitalną.
 • Obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy.
 • Serwis: podstawowy serwis sprzętu narciarskiego i snowboardowego (regulacja, kontrola stanu technicznego) wykonywany jest przez naszych doświadczonych instruktorów.
 • Karnety: cena zawiera karnet na 6 dni jazdy, ważny na terenie całego kompleksu narciarskiego Jasna Tatry Niskie w czasie trwania zimowiska. Karnet ten umożliwia jazdę po wszystkich trasach ośrodka i nie wymaga od uczestnika żadnych dodatkowych opłat.
 • Program:
  6 dni jazdy. Szkolenie z instruktorami w grupach od 10 do 15 osób,
  Wycieczka do Aquaparku Tatralandia lub do aquaparku Besenova oraz do jaskini Wolności,
  Wyjście do groty solnej, korzystanie z sauny i jacuzzi,
  Wycieczka do Liptowskiego Mikulasza,
  Certyfikaty – w ostatnim dniu obozu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ze stopniem zaawansowania w jeździe,
  Poza tym w programie – konkursy, gry i zabawy, wycieczki piesze.

Uwaga: wyjście do groty solnej, jacuzzi, sauny realizowane przy minimum 15 chętnych osobach. Cena obejmuje wszystkie bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.
 

Transport: Przejazd za dopłatą realizowany w obie strony autokarem klasy LUX z Łodzi (100 zł), Katowic (60 zł), Krakowa (60 zł). Dopłata za transport z pozostałych miast: z Warszawy (140 zł), z Torunia, Bydgoszczy, Poznania, Kielc (180 złotych), z Wrocławia, Opola (100 zł), z Gdańska (200 zł), ze Szczecina, Olsztyna, Gorzowa Wielkopolskiego (250 zł), z Lublina, Rzeszowa, Białegostoku (290 zł). W cenie dojazd
na stok i powrót ze stoku każdego dnia, przez cały czas trwania zimowiska. Transport z Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Rzeszowa, Szczecina, Olsztyna, Białegostoku, Gorzowa Wlkp. i Kielc może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby). Z pozostałych, wymienionych wyżej miast transport GWARANTOWANY. Z niektórych miast możliwy przejazd tzw. antenowy: autokarem, PKP,
busem lub samochodem osobowym. Wyjazdy z Rzeszowa, Gdańska, Szczecina, Białegostoku, Olsztyna, Poznania, Torunia, Bydgoszczy, Lublina oraz Gorzowa Wielkopolskiego mogą odbyć się w godzinach wieczornych/nocnych w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia zimowiska. Przejazdy dla poszczególnych miast realizowane w terminach ferii dla danego województwa.

DODATKOWE INFORMACJE:

 • Bezpieczeństwo: w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa stosujemy zasadę: jeździmy tylko w kaskach. Na terenie ośrodka Jasna znajduje się stacja Górskiego Pogotowia Ratunkowego, zapewniająca natychmiastową pomoc w nagłych wypadkach.
 • Sprzęt: możliwość wypożyczenia na miejscu sprawdzonego sprzętu narciarskiego (narty, buty, kijki) lub  snowboardowego (deska, buty) renomowanych firm. Koszt wypożyczenia kompletu: 69 euro na 6 dni. Koszt wypożyczenia samych nart, deski lub butów – 38 euro na 6 dni, koszt wypożyczenia tylko kijków – 15 euro  na 6 dni. Zalecamy zabranie własnego, dobrze dopasowanego kasku. Koszt wypożyczenia kasku – 15 euro  na 6 dni.

WAŻNE INFORMACJE:
Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne, brak śniegu, itp.).
W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Każdy uczestnik musi posiadać ważny paszport lub dowód osobisty oraz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Uczestnicy zimowiska będą musieli dostosować się do obowiązujących w trakcie trwania zimowiska na terenie Słowacji przepisów odnośnie covid-19 t.j. wymóg posiadania europejskiego certyfikatu szczepienia lub/i testu na obecność covid-19. Wszelkie koszty z tym związane obciążają uczestnika. Informujemy iż nasze imprezy dla dzieci i młodzieży zawsze są zgłaszane do właściwego Kuratora Oświaty.

Wszystkie wpłaty naszych klientów są chronione przez TFG i TFP.
Cena imprezy w złotych polskich została skalkulowana według kursu euro 4,60. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany ceny imprezy najpóźniej do dnia 15.12.2021 w przypadku opublikowania nowych cen karnetów narciarskich przez spółkę TMR (właściciela centrum narciarskiego Jasna). Klient może bezkosztowo dokonać rezygnacji (w formie pisemnej) z imprezy w ciągu 3 dni od otrzymania informacji o
zmianie ceny.

OPCJE DODATKOWE
Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną zachęcamy do wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od Kosztów Rezygnacji z zimowiska w promocyjnej cenie 129 złotych, cena regularna 179 złotych. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy – gwarantuje Ubezpieczonemu zwrot maksymalnie 100%
kosztów rezygnacji z Wyjazdu lub skrócenia uczestnictwa w Imprezie z następujących powodów:

 1. nagłego zachorowania Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka Ubezpieczonego, w tym również na skutek Choroby, w związku z wystąpieniem której ogłoszono epidemię lub pandemię (w szczególności COVID-19),
 2. nieszczęśliwego wypadku Ubezpieczonego, Współmałżonka lub Dziecka ubezpieczonego,
 3. nieszczęśliwego wypadku Członka rodziny Ubezpieczonego,
 4. śmierci Ubezpieczonego lub Członka rodziny,
 5. zdarzenia losowego w Miejscu zamieszkania Ubezpieczonego, wymagającego jego obecności w okresie planowanego wyjazdu,
 6. utraty, zniszczenia lub uszkodzenia mienia stanowiącego własność Ubezpieczonego, w wyniku kradzieży z włamaniem lub rozboju,
 7. objęcia Ubezpieczonego obowiązkową Kwarantanną przez służby sanitarne, która zgodnie z zaświadczeniem wydanym przez uprawniony do tego podmiot, nie zakończy się do daty rozpoczęcia wyjazdu.

Cena: 179 zł Cena promocyjna do odwołania: 129 zl

Uczestnicy, którzy ukończą 18 rok życia do dnia wyjazdu muszą obligatoryjnie posiadać legitymację ISIC lub EURO 26 lub GO 26 (niezbędne do karnetu narciarskiego).

OPCJONALNE:


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Białystok - - 290.00
transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby).
Bydgoszcz - - 180.00
transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby).
Dojazd Własny - - 0.00
Gdańsk - - 200.00
Gorzów Wielkopolski - - 250.00
transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby).
Katowice - - 60.00
Kielce - - 180.00
Kraków - - 60.00
Lublin - - 290.00
transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby).
Łódź - - 100.00
Olsztyn - - 250.00
transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby).
Opole - - 100.00
Poznań - - 180.00
Rzeszów - - 290.00
transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby).
Szczecin - - 250.00
Toruń - - 180.00
transport może zostać odwołany w przypadku zbyt małej liczby chętnych (mniej niż 4 osoby).
Warszawa - - 140.00
Wrocław - - 100.00