Ferie Zimowe 2019
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci, obozy zimowe

Młodzieżowy obóz narciarsko-snowboardowy na Słowacji - Chopok

Miejsce: Demianovska Dolina -> Jasna
Zakwaterowanie: Pensjonat Larion ***, Kralova Lehota 266, 032 333 Kralova Lehota
Wyżywienie: 2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji, śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowana.
Dojazd: Autokarem, busem lub pociągiem - za dopłatą zgodnie z tabelą wyjazdów
Profil: obozy snowboardowe, zimowiska zagraniczne, obozy zimowe, obozy narciarskie
Wiek uczestników: od 13 do 19 lat
Symbol oferty: Z-21187

Terminy i ceny

1399.00 1499.00 PLNrezerwuj 26.01.2019 - 02.02.2019
Promocja: P02-First Minute
1399.00 1499.00 PLNrezerwuj 09.02.2019 - 16.02.2019
Promocja: P02-First Minute

Aby dokonać rezerwacji danego terminu zimowiska - kliknij w przycisk "rezerwuj"

Cena zawiera:  
Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY.
Cena nie zawiera:
Dopłat transportowych, skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napoi do obiadokolacji, taksy klimatycznej 3,5 EUR/os.

Młodzieżowy obóz narciarsko-snowboardowy na Chopoku to oferta dla tych, którzy wiedzą, że okolice Chopoku nie odstają od Alp i tu również można się wyszaleć. Do tego dodajcie miłą atmosferę w hotelu Larion oraz chillout'owe wieczory po całym dniu jeżdżenia na nartach lub snowboardzie. A pojeździcie za rozsądne pieniądze bo ceny skipassów zaczynają się już od 66EUR/os!

Chopok - Jasna - największy na Słowacji i najnowocześniejszy w tej części Europy ośrodek narciarski. Znajdziecie tutaj prawie 50 km szerokich tras, 30 nowoczesnych wyciągów i kolejek. Głodni wrażeń mogą skorzystać z Burton Snowpark na Otupnym lub zjechać jedną z kilku stref freerideowych. Na odpoczynek proponujemy wybrać się na taras znajdującej się pod szczytem restauracji skąd możecie podziwiać przepiękną panoramę okolicy

Apres ski

 • wypad do Tatralandii. Wstęp dodatkowo płatny ok. 13 EUR ( za 3 godz.pobyt w aquaparku). Tatralania to tropikalna przygoda w środku zimy! Kompleks oferuje m.in. 10 różnego rodzaju basenów, 6 rur i zjeżdżalni, hydromasaże, gejzery, sztuczne fale oraz część Tropical Paradise z leżakami pod palmami, basenem do nurkowania z prawdziwymi koralowcami i kolorowymi rybkami, a to tylko część niespodzianek, które na Was czekają.
 • szusowanie po zmroku na dwóch oświetlonych trasach Biela Púť (990m) oraz Priehyba-Záhradky (1590m). Karnet na jazdy nocne - dodatkowo płatny 15 EUR/os.
 • Funtools - nietypowe śnieżne atrakcje. W ośrodku Biela Púť możecie opanować jazdę na snowbiku (rowerze mającym zamiast kół-mininarty), skifoksie (sanko-nartach) oraz snowscoocie (miks między BMX a snowboardem).

PROGRAM: NA STOKU, R'LAX & FUN
Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych, co lubią lightową jazdę i dobrą zabawę. Wyjazd dla tych,którzy z nartami czy snowboardem są na Ty
Fun, fun i jeszcze raz fun, a do tego troszkę szkolenia! Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: średnio-zaawansowanej oraz zaawansowanej. Zajęcia na stoku z instruktorem odbywają się ok. 2 h dziennie, podczas których, w zależności od Waszych umiejętności, skoryguje on Wasze błędy, troszkę podszkoli z freeride-u, funcarvingu, freestyle, pokaże nowe tricki w snowparku jak również zapewni wspaniałą jazdę i dobrą zabawę. Resztę czasu na stoku spędzicie szusując swobodnie pod okiem naszej wspaniałej kadry. Tu na pewno nie będzie nudy i monotonii. Gwarantujemy super zabawę, odpoczynek, najfajniejszą kadrę, niezapomniane przeżycia i przyjaźnie na całe życie.

POZA STOKIEM - ZIMOWY CHILLOUT
Poza stokiem też można fajnie spędzać czas! Po zimowym szaleństwie czeka na Was zbiór najciekawszych aktywności przygotowanych przez Waszych wychowawców, którzy porwą Was do zabawy, poprowadzą zajęcia team buildingowe, gry i zawody w iście alpejskim stylu. Razem z naszą Kadrą sprawimy by czas poza stokiem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

 • białe szaleństwo czyli zabawy na świeżym powietrzu - bitwa na śnieżki, lepienie bałwana, anioły na śniegu, konkurs na najlepszą rzeźbę ze śniegu
 • zawody w ślizgach na byle czym - skonstruuj śmieszny pojazd lub zabierzcie dmuchanego krokodyla i jazda! Każdy zespół ocenimy pod kątem pomysłowości i techniki zjazdu. Adrenalina i szybkość, to jest to!
 • wybór Najsympatyczniejszej Mordeczki Obozu - jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, życzliwą, otwartą to może właśnie TY zdobędziesz ten tytuł?! Nagrody gwarantowane.
 • alpejskie zawody w gry planszowe

(zajęcia dla chętnych, w zależności od czasu, możliwości i warunków atmosferycznych)

IMPREZY FAKULTATYWNE - APRES SKI

 • Aquapark "Tatralandia" - ok. 11 EUR dla osób poniżej 18 r.ż oraz ok. 14 EUR osób powyżej 18 r.ż ( za pobyt 3 godz. w aquaparku)
 • Kręgle - ok. 13 EUR
 • Bilard - ok. 7 EUR

ZAKWATEROWANIE:
Pensjonat Larion ***
- znajduje się w miejscowości Kralova Lehota, która jest bramą Niskich Tatr. Miejsce to słynie z miłej i domowej atmosfery oraz wspaniałej kuchni. Do dyspozycji uczestników restauracja z kominkiem, przechowalnia sprzętu narciarskiego, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, sauna (za dodatkową opłatą), jacuzzi (za dodatkową opłatą). Pokoje 2-5 osobowe, ładnie urządzone. Każdy pokój posiada łazienkę, TV i Wi-Fi.

CO JEMY: 2 posiłki dziennie w hotelowej restauracji, śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowana. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne. Pierwszy posiłek obiadokolacja pierwszego dnia pobytu w hotelu. Ostatni posiłek śniadanie ostatniego dnia pobytu w hotelu.

TRANSPORT:
Informacje transportowe dla turnusów LAR/SD 3
1 dzień
wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, przyjazd do hotelu ok. godz. 20.00 zakwaterowanie, kolacja
2-7 dzień wypoczynek na Słowacji śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
8 dzień śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 8.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

Informacje transportowe dla turnusów LAR/SD 5
1 dzień
wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, przyjazd do hotelu ok. godz. 12.00 zakwaterowanie, kolacja
2-7 dzień wypoczynek na Słowacji śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
8 dzień śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 15.30, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazd

CENY SKIPASSÓW
Skipass 6 dni Jasna Północ - Południe

ok 66 EUR dla uczestników przed ukończeniem 18 roku życia
ok 96 EUR dla uczestników po ukończeniu 18 roku życia

Kaucja zwrotna za skipass - 2 EUR. Ceny skipassów są niezależne od biura i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.
Aktualne informacje będą dostępne na stronie www.jasna.sk/pl

INFORMACJE DODATKOWE:
UWAGA Wszystkich uczestników obozów zimowych obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 100 - 150 EUR.

Dodatkowo płatna taksa klimatyczna na miejscu - 3,5 EUR/os. Obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.
Obowiązuje ograniczenie bagażu. Koniecznie trzeba zabrać ważny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV. Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

OPCJONALNIE:
 • AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) - 30.00 PLN - opis
 • AXA Ubezpieczenie Bezpieczny Parasol (KL+SKI) - 60.00 PLN - opis
 • AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji - 45.00 PLN - opis
 • AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP - 120.00 PLN - opis
 • AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) - 40.00 PLN - opis
 • Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) - 85.00 PLN
 • Gwarancja Stałej Ceny - 30.00 PLN - opis
 • Gwarancja Zmiany Rezerwacji - 35.00 PLN - opis
 • wybieram profil narciarski - 0.00 PLN
 • wybieram profil snowboardowy - 0.00 PLN

INFORMACJE TRANSPORTOWE:

W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Bielsko-Biała Stacja paliw LUKOIL, ul. Andersa 545 (okolice hali Makro) 05:00 22:30 40.00
Turnus LAR/SD5;
Częstochowa Stacja paliw SHELL, al. Jana Pawła II 5 02:15 01:00 100.00
Turnus LAR/SD5; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Dojazd własny Zgodnie z ofertą - - 0.00
Turnus: LAR/SD3
Gdańsk Parking przy ul. Gradowej (obok stacji paliw ORLEN, ul. Dąbrowskiego 4) 18:30 08:00 160.00
Turnus LAR/SD5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Głogów Stacja paliw BP, ul. Legnicka 16 07:30 20:30 140.00
Turnus: LAR/SD3
Katowice Stacja paliw ORLEN, ul. Murckowska 22 04:00 23:30 80.00
Turnus LAR/SD5;
Kołobrzeg Stacja paliw SHELL, ul. Koszalińska 36 (p. Mc Donald's) 01:30 02:15 200.00
Turnus: LAR/SD3, powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Koszalin Parking przed Dworcem PKP (pomiędzy ulicami) 00:45 03:00 200.00
Turnus: LAR/SD3, powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Kraków Parking przy dworcu PKP Kraków Płaszów, ul. Dworcowa 15:00 13:00 60.00
Turnus: LAR/SD3
Legnica Stacja paliw LOTOS, ul. Nowodworska 30 róg ul. Jaworzyńskiej 09:00 19:00 140.00
Turnus: LAR/SD3
Lębork Stacja paliw SHELL, ul. Słupska 26 16:45 09:15 200.00
Turnus LAR/SD5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Lubin Stacja paliw CIRCLE-K z McDonlads przy C.H. OBI 08:30 19:30 140.00
Turnus: LAR/SD3
Lublin Stacja paliw BP, ul. Północna 30 (przy al. Solidarności) 21:00 06:30 140.00
Turnus LAR/SD5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Łódź Stacja paliw BP ul. Kątna (okolice węzła Łódź Wschód przy autostradzie A1) 23:45 03:30 120.00
Turnus LAR/SD5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Opole Stacja paliw BP, ul. Wrocławska 106 p. McDonalds 11:15 16:45 100.00
Turnus: LAR/SD3
Piotrków Trybunalski Stacja paliw LUKOIL, ul. Sikorskiego 8 (przy sklepie Lidl) 00:45 02:30 120.00
Turnus LAR/SD5; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Płock Stacja paliw ORLEN, ul. Wyszogrodzka 123 (przy Mc Donalds) 06:45 21:00 160.00
Turnus: LAR/SD3
Polkowice McDonald's ul. Młyńska róg ul. Ogrodowej 08:00 20:00 140.00
Turnus: LAR/SD3
Puławy Stacja paliw ORLEN, ul. Lubelska 47 20:00 07:30 140.00
Turnus LAR/SD5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Radom Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Czarnieckiego 73 (p. McDonald's), kierunek Kielce 10:30 18:00 120.00
Turnus: LAR/SD3
Rzeszów Stacja paliw SHELL, ul. Reymonta 3 (Krakowska przy Wiadukcie Śląskim) 00:30 03:00 120.00
Turnus LAR/SD5; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Słupsk Stacja paliw ORLEN, ul. Gdańska 18a 16:00 10:00 200.00
Turnus LAR/SD5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Stalowa Wola Stacja paliw ORLEN, ul. Staszica 2 23:00 04:15 120.00
Turnus LAR/SD5; wyjazd dzień przed datą rozpoczęcia turnusu; powrót dzień po dacie zakończenia turnusu
Szczecin Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Gryfińska 60 róg ul. Struga 04:00 23:45 180.00
Turnus: LAR/SD3
Warszawa Parking przed Torwarem, ul. Łazienkowska przy Wisłostradzie 09:00 19:30 140.00
Turnus: LAR/SD3
Wrocław Stacja paliw CIRCLE-K, ul. Sucha róg Dyrekcyjnej (przy PKP/PKS) 10:00 18:00 120.00
Turnus: LAR/SD3