Obozy Zimowe na Ferie 2017
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci
narty  snowboard  taniec  turystyka piesza  gitara

Zimowisko rekreacyjne - Snow Story

Miejsce: Tatry i Podhale -> Poronin
Zakwaterowanie: Ośrodek kolonijno-wczasowy Elżbieta
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (bardzo smaczna, domowa kuchnia). Śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane.
Dojazd: Autokarem, busem lub PKP.
Profil: Kolonie dla dzieci
Wiek uczestników: od 6 do 13 lat
Symbol oferty: Z-18755

Terminy i ceny

Oferta z sezonu Zima 2016 - aktualnie brak terminów

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu), od obiadokolacji do śniadania + suchy prowiant na drogę powrotną. Opiekę kadry pedagogicznej. Bilet wstępu do Aquaparku (1,5 godz). Wyjście na kręgielnię (turniej). Wyjście na lodowisko. Wizyta w Izbie Regionalnej. Snow tubing i zjazdy na \"byle czym\". Wjazd koleją linową na Gubałówkę. Program zabawowy SNOW STORY. Ubezpieczenie NNW (5.000 zł). GWARANCJA AKLIMATYZACJI
Cena nie zawiera:
Transport autokarem i podczas realizacji programu, zgodnie z tabelą transportową. Obligatoryjna opłata za dojazdy na realizację programu (uczestnicy z dojazdem własnym) - 100 zł. Atrakcji dla chętnych.
Zimowisko rekreacyjne bez nart? Tak, tylko w Tatrach, tylko w Zakopanem, tylko Snow Story! Wjazd kolejką na Gubałówkę oraz spacer Ścieżką Pod Reglami! Zakopiański Aquapark i jego baseny termalne oraz kręgielnia. Program animacyjny, który nie pozwoli się nudzić nikomu. A może do tego zajęcia aktywne, kulig lub psie zaprzęgi? Wybór należy do Ciebie!!

Zakopane – najpopularniejszy ośrodek sportów zimowych w Polsce, zapewniający wiele atrakcji zarówno pasjonatom narciarstwa i snowboardu, jak i turystom preferującym wypoczynek rekreacyjny. Zakopane spełnia rolę centralnego ośrodka sportów zimowych (skocznie narciarskie na Krokwi, stadion zimowy, trasy narciarskie FIS), w którym organizowano Zimowe Uniwersjady. W okolicy znajdują się najwyżej położone w Polsce trasy narciarskie (Kasprowy Wierch, na który docierają 3 koleje linowe), zaś w ostatnich latach pobudowano kilka nowoczesnych stacji narciarskich.

Białka Tatrzańska to popularna miejscowość turystyczna, której atutami są: doskonała lokalizacja, sprzyjające warunki klimatyczne oraz liczne wyciągi narciarskie (ponad 16, w tym 7 kolei krzesełkowych). Wszystkie stoki narciarskie są świetnie przygotowane, oświetlone, a w razie potrzeby – sztucznie naśnieżane.
Po prostu musisz tam być – razem ze swoimi przyjaciółmi!

OŚRODEK KOLONIJNO-WCZASOWY ELŻBIETA
Ośrodek kolonijno-wczasowy Elżbieta w Poroninie k. Zakopanego to znakomite miejsce na zimowy obóz. Czyste, świeże powietrze, górski klimat oraz piękne widoki na Tatry polskie oraz słowackie stwarzają idealne warunki do wypoczynku. To także doskonała baza wypadowa do najlepszych ośrodków narciarskich Podhala!
Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i TV. Do dyspozycji uczestników: przestronna jadalnia, sala dyskotekowa oraz animacyjna, piłkarzyki, ping-pong, teren rekreacyjny z zadaszoną werandą na ognisko.

PROGRAM
ZAKOPIAŃSKI AQUAPARK

Największy w Polsce termalny Aquapark bije na głowę nawet słowackie ośrodki. Ogromna hala główna jest cała przeszklona – skąd podziwiać można Zakopane i pasmo Giewontu. W hali znalazły się 3 baseny, rwąca rzeka. Do basenów spłynąć można pięcioma zjeżdżalniami. Można pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, spłynąć z prądem rwącej rzeki, czy też pluskać się w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone są wanny z masażami wodnymi. Będzie okazja popisać się umiejętnościami pływackimi!
SNOWTUBING
Zjazdy po śniegu na specjalnych oponoch z uchwytami. W cenie 3 zjazdy po specjalnym torze.
ZWIEDZANIE ZAKOPANEGO
Zimowej stolicy Tatr reklamować nie trzeba. Zabierzemy Was na gwarne, kolorowe Krupówki ze swoimi uroczymi zakątkami, atrakcjami, góralskimi sklepikami, zaprzęgami z końmi, oscypkami. Będzie czas na zakupowe szleństwo góralskich pamiątek.
GÓRALSKIE ŚPASY (po góralsku zabawa)
Będzie witanie gości po zbójecku, liczne konkursy: na gadkę góralską, na najsilniejszego StrongCepra, obierania gruli, rozpoznawania serów i herbatki góralskiej, taniec zbójnicki, wiedzy o regionie, a na koniec wybór Gaździnki i Zbójnika wieczoru.
RELAKS NA GUBAŁÓWCE
Wjazd kolejką górską na Gubałówkę, spacer grzbietem, skąd rozpościera się panorama Zakopanego i Tatr z Giewontem w tle.
SPACER ŚCIEŻKĄ POD REGLAMI
Kto zawitał na Podhale, koniecznie musi poznać zabytki i kulturę regionu. Zobaczymy Obiekty Skoczni Krokiew, zabytkowe wille z charakterystyczną dla Podhala piękną architekturą, będziemy podziwiać widoki zimowej stolicy.
WIZYTA W IZBIE REGIONALNEJ
"Wieczorek góralski", gdzie najprawdziwszy Góral opowie o Podhalu i jego ciekawych mieszkańcach. Będzie pokaz tańca przy dźwiękach kapeli góralskiej, prezentacje strojów ludowych, próby instrumentów muzycznych, nauka śpiewu, tańca i gwary góralskiej.
LODOWISKO
Dla każdego super zabawa na lodzie. Podczas zajęć uczestnicy będą w kaskach ochronnych.
ZABAWY ZIMOWE NA GÓRCE
Zjazdy będą na sankach, jabłuszkach, workach i "byle czym".
LODOWE I ŚNIEGOWE RZEŹBY
Zbudujemy igloo, ulepimy bałwana giganta, będziemy robić, rzeźbić, lepić orły, zające i inne cuda z lodu.
BITWA O IGLOO
Drużynowa walka na śnieżki. Dzięki odpowiedniej strategii, pokonacie przeciwnika.
KRĘGLE
Rywalizacja na prawdziwej pięciotorowej, profesjonalnej kręgielni! Jedyny taki obiekt na Podhalu! Odbędziemy tam emocjonujące zawody! Zobacz, czy jesteś w stanie przechytrzyć innych uczestników – tutaj liczy się precyzja!
BIESIADA PRZY OGNISKU Z PIECZENIEM KIEŁBASEK
Podczas wieczoru przy góralskim ognisku będzie pasowanie na Zbójnika i Gaździnkę.
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ZIMOWISKA
Prezentacja zdjęć, rozdanie dyplomów i nagród.

"GWARANCJA AKLIMATYZACJI": Jeśli dziecko wyjedzie na kolonie pierwszy raz i nie zaaklimatyzuje się, przez co będą Państwo zmuszeni odebrać je wcześniej - niewykorzystane dni nie przepadają! Będą mogli Państwo wykorzystać te dni w dowolnym, następnym terminie kolonii, również za rok!

CHĘTNYM PROPONUJEMY (wymagane min. 15 osób):
GEOTERMALNA PRZYGODA – 65 zł

Wyjazd na Baseny Termalne w Białce Tatrzańskiej lub Szaflarach (x1) – centra rozrywki dla małych i dużych. Obiekty dysponują basenami wewnętrznymi i zewnętrznymi z licznymi atrakcjami: zjeżdżalnie, urządzenia do hydromasażu, rwąca rzeka. To aktywne i miłe spędzenie czasu po całodziennej jeździe na nartach lub snowboardzie. Temperatura wody w basenach utrzymywana jest w przedziale od 28°C do 38°C. Pobyt na basenach termalnych przez 2 godziny, decyzja o wyborze obiektu należy do kadry.
PSIE ZAPRZĘGI – 85 zł
To niespotykana i wyjątkowa atrakcja. Na początek będzie przywitanie się z psami, zapoznanie ze sprzętem (budowa i przeznaczenie sań), instruktaż powożenia psim zaprzęgiem (komendy, balans, współpraca). W programie także pogadanka na temat psów zaprzęgowych (specyfika i pochodzenie rasy, różne rasy zaprzęgowe). Później pojedyncze sanki ciągnięte będą przez psy po specjalnie przygotowanej i zabezpieczonej trasie. W zalezności od warunków pogodowych, przejazdy odbywać moga się w okolicy Doliny Chochołowskiej, Doliny Białego lub Pasma Gubałówki.
KULIG Z POCHODNIAMI – 45 zł

DLA CHĘTNYCH:
Geotermalna przygoda (wyjazd na Baseny Termalne) - 65 zł.
Kulig z pochodniami - 45 zł.
Psie zaprzęgi - 85 zł.
Dodatkowe ubezpieczenia patrz w tabeli dopłat podczas rezerwacji.

Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Transport oznaczony "do potwierdzenia" jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdów na imprezę z danej miejscowości, ze wskazaniem najbliższego miejsca zbiórki. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba) + sprzęt narciarski w pokrowcu (1 komplet). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

DOPŁATY I RABATY:
  • Geotermalna przygoda (wyjazd na Baseny Termalne) - 65.00 PLN
  • Kulig z pochodniami - 45.00 PLN
  • Psie zaprzęgi - 85.00 PLN

Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Dojazd własny Dotyczy transferów autokarem do ośrodków narciarskich. - - 100.00
Prosimy o przybycie do ośrodka po godz. 19.00.
Opole Dworzec Główny PKP - - 160.00
wyjazd do potwierdzenia. Przejazd PKP lub bus lub Polski Bus.
Radom McDonald przy STATOIL (wyjazd)/LUKOIL (powrót) 10.00 17.00 150.00
Warszawa Dworzec Główny PKP - - 170.00
wyjazd do potwierdzenia. Przejazd PKP lub bus lub Polski Bus.
Wrocław Dworzec Główny PKP - - 180.00
Wyjazd do potwierdzenia. Przejazd PKP lub bus lub Polski Bus.