Obozy Zimowe na Ferie 2017
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci
narty  snowboard  taniec  turystyka piesza  gitara

Młodzieżowy obóz narciarsko-snowboardowy w Zakopanem

Miejsce: Tatry i Podhale -> Zakopane
Zakwaterowanie: Dom Wczasowy U Jakuba lub Dom Wczasowy U Kuspra
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt) kolacja.
Dojazd: Autokar, bus lub pociąg
Profil: Obozy narciarsko-snowboardowe
Wiek uczestników: od 12 do 18 lat
Symbol oferty: Z-18558

Terminy i ceny

Oferta z sezonu Zima 2016 - aktualnie brak terminów

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program narciarski i snowboardowy, przejazdy na miejscu – transfery na wyciągi, aktywny i bogaty program Apres SKI, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), podatek VAT.
Cena nie zawiera:
Dojazdu, skipassów, wypożyczenia sprzętu. Ceny skipassów: http://www.harendazakopane.pl/pl/cennik. Dla początkujących polecamy karnety na punkty. Orientacyjny koszt wynajęcia sprzętu: około 250 zł/ turnus (płatne na miejscu).
Zapraszamy na wyjątkowe szaleństwo narciarsko-snowboardowe do Zakopanego! Jeździmy w centrum narciarskim Harenda. To jeden z najlepszych obecnie ośrodków w Zakopanem, położony ok. 1,5 km od Domu Wczasowego „U Kuspra” oraz Domu Wczasowego "U Jakuba", dysponuje nowoczesną koleją krzesełkową oraz trzema orczykami. Do wyboru 6 tras: od najłatwiejszych zielonych, idealnych dla początkujących, po czarną trasę, na której odbywały się w latach 2010 i 2011 zawody Pucharu Świata FIS w slalomie specjalnym! Oprócz tego do naszej dyspozycji profesjonalny snowpark oraz wypożyczalnie sprzętu.

Opis programu
Program narciarsko-snowboardowy:

codzienne wyjazdy na stoki Harendy (zapewniamy transport), codzienne jazdy pod okiem instruktorów, instruktorzy z uprawnieniami UKFiS, PZN, PZS (1 instruktor na maksymalnie 12 Uczestników), wykłady na temat sprzętu, wykłady na temat bezpieczeństwa na stoku i w górach, indywidualne konsultacje szkoleniowe, wieczorne wyjścia na oświetlony stok

APRES SKI, czyli po powrocie ze stoku:
wycieczki piesze na Krupówki, konkursy zjazdów na byle czym, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek, totalne bitwy na śnieżki, gry terenowe Capture the Flag, turnieje gier na SonyPlaystation 4, gry i zabawy integracyjne teambuilding, wieczorne maratony filmowe z kubkiem gorącego kakao, kultowe planszówki i wiele innych

Wyżywienie
4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt) kolacja. Obóz zaczyna się obiadem i kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

I termin: Dom Wczasowy „U Jakuba” - ośrodek położony jest w spokojnej dzielnicy Zakopanego – uroczej Olczy, słynącej z dobrze zachowanej kultury i wielkiej gościnności rodowitych górali. Uczestnicy są kwaterowani w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami oraz TV. Budynek posiada własną stołówkę, wielofunkcyjną salę warsztatową, salę dyskoteką, ogrodzony teren rekreacyjny, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki oraz krąg ogniskowy. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci. Strona internetowa obiektu: www.ujakuba.pl.

II, III, IV termin: Dom Wczasowy "U Kuspra" – nowo wyremontowany ośrodek położony w spokojnej dzielnicy Zakopanego, uroczej Olczy, zaledwie 1,5 km od stoków narciarskich. Uczestnicy kwaterowani są w pokojach 3-, 4-, 5-osobowych pokojach z łazienkami. Obiekt ma własną stołówkę z przepysznym, domowym jedzeniem, salę dyskotekową i salę telewizyjną ze stołem do tenisa stołowego oraz boisko sportowe. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci. Strona obiektu: http://ukuspra.pl/

Dom Wczasowy "U Jakuba": ul. Stachonie 7b, 34-500 Zakopane
Dom Wczasowy "U Kuspra": ul. Stachonie 7a, 34-500 Zakopane

Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane zlokalizowany jest na osiedlu Harenda w miejscowosci Zakopane.
Na terenie Ośrodka Narciarsko Rekreacyjnego Harenda Zakopane znajduja sie: kolej krzesełkowa 4 osobowa,
4 wyciagi orczykowe, wypożyczalnia sprzetu sportowego, budynek szkoły narciarskiej, karczma przeznaczona na 150 osób, budynki zaplecza i parkingi.

Infrastruktura narciarska i snowboardowa:
Osrodek Narciarsko Rekreacyjny Harenda Zakopane to zimowa stacja sportowa wraz z zespołem wyciagów, tras narciarskich, snowboardowych, biegowych, szkoła narciarska wraz z wypożyczalnią sprzetu zimowego, sklepem sportowym oraz zapleczem gastronomicznym.

Co zabrać
KASK !,
poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL, ważną legitymację szkolną z numerem PESEL, dwie czapki, szalik, dwie pary rękawiczek, odzież na różne temperatury oraz odpowiednie obuwie zimowe, przybory do mycia i ręcznik, mały plecak na wyjścia, sprzęt narciarski lub snowboardowy, wskazane ochraniacze na nadgarstki i kolana,

Poniżej rady naszych instruktorów odnośnie sprzętu i ubrań narciarskich: rękawiczki narciarskie, ortalionowe, goretex, skórzane - LUŹNE (nigdy wełniane), skarpety narciarskie długie, do kolan, bielizna narciarska, termoaktywna, sprzęt narciarski sprawdzony i dobrany przez fachowca, koniecznie kijki narciarskie odpowiedniej długości, spodnie narciarskie dobrze osłaniające plecy, dobrze dobrane gogle z jasnożółtą szybką.

Transport:
Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem. Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.

DOPŁATY I RABATY:
  • Profil narciarski - 0.00 PLN
  • Profil snowboardowy - 0.00 PLN

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem. Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt dojazdu negocjowanego w obie strony: 250 zł. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Gdańsk (I i II termin) - - 188.00
Autokar
Katowice (I i II termin) - - 108.00
Łączony
Łódź (I i II termin) - - 168.00
Łączony
Murzasichle DW U Jakuba, Stachonie 7b, Zakopane/DW U Kuspra, Stachonie 7a, Zakopane 14:00 10:00 0.00
Opole (III i IV termin) - - 158.00
Łączony
Szczecin (III i IV termin) - - 188.00
Łączony
Warszawa (III i IV termin) - - 188.00
Łączony
Wrocław (III i IV termin) - - 178.00
Łączony