Obozy Zimowe na Ferie 2017
obozy narciarskie i snowboardowe, zimowiska dla dzieci
narty  snowboard  taniec  turystyka piesza  gitara

Zimowisko narciarsko-snowboardowy dla początkujących w Wiśle - karnet w cenie !

Miejsce: Beskid Śląski i Żywiecki -> Wisła
Zakwaterowanie: Pensjonat Słoneczny Gród
Wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja.
Dojazd: Autokar, bus lub pociąg
Profil: Kolonie
Wiek uczestników: od 6 do 13 lat
Symbol oferty: Z-18557

Terminy i ceny

Oferta z sezonu Zima 2016 - aktualnie brak terminów

Cena zawiera:  
Zakwaterowanie, wyżywienie, program, karnet narciarski, opiekę wychowawców i instruktorów, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).
Cena nie zawiera:
Dojazdu, opłaty za wypożyczenie sprzętu narciarskiego/snowboardowego na miejscu (230 zł za turnus).
Od kilku lat z powodzeniem organizujemy w Wiśle zimowiska narciarsko-snowboardowe, dlatego każdego roku przybywa nam zadowolonych Małych Narciarzy i Snowboardzistów. Sprawdzona okolica, świetnie przygotowane stoki idealne dla naszych Najmłodszych Uczestników, doświadczeni i sympatyczni Instruktorzy to gwarancja udanej zabawy i bezstresowej nauki.

Program przeznaczony jest dla Dzieci, które nie miały w przeszłości kontaktu z nartami lub snowboardem lub ich poziom zaawansowania jest bardzo podstawowy.

Wisła – zwana Perłą Beskidów – urocze miejsce w Beskidzie Śląskim, u podnóża Góry Baraniej i Czantorii to idealne miejsce dla Maluchów, które chcą rozpocząć przygodę z nartami lub snowboardem. Piękny górski krajobraz, wiele ciekawych stoków i tras dostosowanych do umiejętności amatorów białego szaleństwa, niesamowita atmosfera i ciepło mieszkańców – to wszystko sprawi, że Uczestnicy poczują się tu wyjątkowo dobrze.

Opis programu
Obóz ma na celu łagodne wprowadzenie naszych najmłodszych Uczestników w świat białego szaleństwa. Poprzez zabawę i odpowiednie natężenie zajęć zarazimy je miłością nie tylko do nart i snowboardu, ale także do zdrowego stylu życia, jaki promują sporty zimowe. W młodości łatwiej nabywa się umiejętność jazdy, dzięki temu w przyszłości można nabierać systematycznie doświadczenia i czerpać z narciarstwa przyjemność, relaks i czystą frajdę!

Wyjątkowe podejście
Młodzi Uczestnicy nie są zazwyczaj w stanie skupić swojej uwagi zbyt długo na jednej czynności, dlatego zajęcia narciarskie przerywane są zabawami na śniegu czy odpoczynkiem w ośrodku tak, aby dostosować ich natężenie do możliwości dzieci. Ośrodek położony jest ok. 150 m od najbliższego wyciągu, na którym będziemy stawiać pierwsze kroki, dlatego Instruktor może w każdym momencie zarządzić przerwę na regenerację w ośrodku i rozgrzanie zmarzniętych rączek.

Dlaczego na Obóz?
W czasie zajęć Uczestnicy są w stanie zobaczyć jak inni czerpią radość z uprawiania narciarstwa, co według nas jest najlepszym sposobem, aby wzbudzić zainteresowanie tym sportem. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, maksymalnie 8 osób na 1 instruktora (osobne grupy narciarskie i snowboardowe – prosimy o deklarację w momencie zapisywania), pozwala to z jednej strony zachować indywidualne podejście, a z drugiej zapewnić odpowiedni kontakt z rówieśnikami.

Sprzęt
Dobór sprzętu ma duże znaczenie, odpowiednio dobrany pomoże w szybszym robieniu postępów. Z Uczestnikami, którzy nie posiadają własnego sprzętu, Instruktorzy wybiorą się do wypożyczalni, gdzie pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie. Sprzęt wypożyczamy za dopłatą 230 zł/turnus (płatne na miejscu). Dobry sprzęt to także bezpieczeństwo – nasi Instruktorzy zadbają, aby wyregulować siłę wypięcia wiązań. Każdy Uczestnik musi posiadać swój własny kask narciarski.

Karnety i trasy
W czasie obozu zapewniamy karnety narciarskie. W zależności od umiejętności zaczynać będziemy od prostych pobliskich tras, aby następnie wybrać się na Stożek, Soszów czy Jawornik.

Ilość zajęć
Codziennie na stoku będziemy spędzać od 4 do 6 godzin, w zależności od warunków pogodowych i postępów Uczestników. Najwytrwalsi wybiorą się także na nocne oświetlone stoki! Po zajęciach Instruktorzy przeprowadzą wykłady na temat pielęgnacji sprzętu, zasad bezpieczeństwa w górach oraz zapoznają Uczestników z Białym Kodeksem Narciarskim.

Oprócz szaleństw na stokach proponujemy także:
Zimowe kino

Wieczorami, w chwilach odpoczynku, w ciepłych kapciach, z kubkiem pysznego kakao, Uczestnicy zobaczą najfajniejsze bajki i filmy dla Dzieci.

Zajęcia z pierwszej pomocy
Dzieci wezmą udział w krótkim kursie postępowania podczas wypadków. Nasz obozowy lekarz opowie im, jak zatamować krwotok, zabandażować rękę oraz jak postępować w przypadku omdlenia.

Zajęcia plastyczne
Po wyczerpujących zajęciach sportowych Uczestnicy będą mieli okazję puścić wodze fantazji i na specjalnych zajęciach plastycznych rozwinąć swoje artystyczne skrzydła.

A ponadto w programie:
Gry i zabawy integracyjne, wieczorna dyskoteka przebierana, ognisko, zawody w zjeżdżaniu na „jabłuszkach” oraz olimpiada zimowa i wiele innych atrakcji.

Wyżywienie
4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, w czasie którego wydawany jest podwieczorek (np. batonik, owoc, jogurt), kolacja. Obóz zaczyna się obiadem i kończy śniadaniem. Ostatniego dnia Uczestnicy otrzymują także suchy prowiant na drogę powrotną.

Pensjonat Słoneczny Gród w Wiśle. Wygodne, komfortowe, 3-5 osobowe pokoje z łazienkami. Bezpieczny, ogrodzony teren przystosowany do wypoczynku dzieci i młodzieży. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci.
ul. Kopydło 58
Wisła 43-460
33 855 31 24

Transport:
Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem. Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie dostępny na ok. 7 dni przed wyjazdem. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Dojazd z poszczególnych miast Polski będzie realizowany w zależności od terminu ferii.

DOPŁATY I RABATY:
  • Profil narciarski - 0.00 PLN
  • Profil snowboardowy - 0.00 PLN

Organizujemy za dopłatą dojazd na obóz z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem. Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt dojazdu negocjowanego w obie strony: 250 zł. Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry. Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).


Miejscowość Miejsce zbiórki Wyjazd Powrót Dopłata
Gdańsk (I i II termin) - - 188.00
Autokar
Katowice (I i II termin) - - 98.00
Łączony
Kraków (III termin) - - 108.00
Łączony
Łódź (I i II termin) - - 168.00
Łączony
Opole (IV i V termin) - - 148.00
Łączony
Poznań (III termin) - - 178.00
Łączony
Szczecin (IV i V termin) - - 188.00
Łączony
Toruń (III termin) - - 188.00
Łączony
Warszawa (IV i V termin) - - 188.00
Łączony
Wisła Pensjonat Słoneczny Gród. ul. Kopydło 58. Wisła 16:00 10:00 0.00
Wrocław (IV i V termin) - - 168.00
Łączony